Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sad za salati
Sad za salati Sad za salati

Sad za salati

500 МКД

Бренд: nz

Град: Кичево

Материјали: drvo staklo

Ознаки: drvo stakleno novo

1
0

Nov sad za salata so dve drveni lazici(za mesanje i serviranje) koi odat vo komlpet so nego.Sadot e od staklo i e smesten vo drveno postolje.

Додадено: 15.5.2019 Прегледи: 113

nikolija

6
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

48