Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Namalen Suskavec UMBRO
Namalen Suskavec UMBRO Namalen Suskavec UMBRO Namalen Suskavec UMBRO

Namalen Suskavec UMBRO

350 МКД

Големина: 128

Бренд: umbro

Град: Скопје

Материјали: suskavec

Ознаки: original

2
0

Preubav suskavec od brendot na UMBRO so logoto na MANCHERSTER UNITED nosen e Edna sezona i e kako nov. Ne propusta veter ni dozd. Odgovara za detence od 5 do kaj 7 godini.

Додадено: 16.5.2019 Прегледи: 102

Ireena

27
1

Членот го следат

22

Членот ги следи

33