Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки за деца
Фармерки за деца Фармерки за деца Фармерки за деца Фармерки за деца Фармерки за деца

Фармерки за деца

450 МКД

Големина: 104

Бренд: benetton, zara

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: панталони за деца

2
0

Фармерки 3/4год. малку носени... ГРАТИС две џемперчиња за таа возраст величина (Zara i H&M)

Додадено: 20.5.2019 Прегледи: 33

Tina555tina

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1