Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Панталони 3пара фармерки и 3 блузички
3пара фармерки и 3 блузички
3пара фармерки и 3 блузички 3пара фармерки и 3 блузички 3пара фармерки и 3 блузички 3пара фармерки и 3 блузички 3пара фармерки и 3 блузички

3пара фармерки и 3 блузички

600 МКД

Големина: 104

Бренд: zara, h&m

Град: Скопје

Материјали: платно тексас

Ознаки: фармерки за деца

2
0

фармерките се 2-3 години, маичките се 2-4год. Сите се сочувани и убави. Мојот број е 070 606 782 доколку сакате може да ме побарате. Се движам Лисиче-Дебар Маало релација за превземање... 😃

Додадено: 20.5.2019 Прегледи: 36

Tina555tina

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1