Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Палто Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула
Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула
Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула

Комплет сако и панталони со трегери ГРАТИС кошула

700 МКД

Големина: 104

Бренд: zara, h&m

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: сако панталони кошула

3
0

Сакото и панталоните се за 2-3год, а кошулата е малку поголема нас ни бше комплет за свадба па ги подвиткавме ракавите :))) Многу малку носени... Мојот број е 070 606 782 доколку сакате може да ме побарате. Се движам Лисиче-Дебар Маало релација за превземање... 😃

Додадено: 20.5.2019 Прегледи: 44

Tina555tina

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1