Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми Zara 24
Чизми Zara 24 Чизми Zara 24 Чизми Zara 24

Чизми Zara 24

600 МКД

Големина: 24

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: водонепропустни

Ознаки: чизми

1
0

Детски чизми Zara, број 24, како нови. Не пропуштаат вода, со патент од страна, лесни за облекување.

Додадено: 9.6.2019 Прегледи: 100

ЕратаФеникс

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

6