Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dzemperce teranova
Dzemperce teranova Dzemperce teranova

Dzemperce teranova

150 МКД

Големина: 92

Бренд: trn

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: novo

0
0

Preubav dzrmpece od Teranova, maslineata boja noseno Edna sezona, preubav za maze 2, 3 god. Ili vo zavisnost od deteto

Додадено: 2.7.2019 Прегледи: 39

Ireena

27
1

Членот го следат

22

Членот ги следи

33