Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mekani Spikozni kako novi
Mekani Spikozni kako novi Mekani Spikozni kako novi Mekani Spikozni kako novi Mekani Spikozni kako novi

Mekani Spikozni kako novi

300 МКД

Големина: 68

Бренд: old navy

Град: Охрид

Материјали: 100%pamuk

Ознаки: kvalitetno brend

0
0

Preubavi,brendirani, zolti spikozni za bebe od 6-9m. Obleceni dvapati. Mekasti,fatirani kako novi.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 27

SLADOLED

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

40