Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Zashtedete 100ka od artikal :)
Zashtedete 100ka od artikal :)
Zashtedete 100ka od artikal :)

Zashtedete 100ka od artikal :)

1 МКД

Град: Скопје

Материјали: ***

Ознаки: popust

0
0

Minus 100 denari na sekoj artikal - osven onie za mashko novorodenche ( ne se moi). Uslov : da odberete minimum 3 parchinja . Ostanaa ushte malku.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 35

Blondie

210
0

Членот го следат

122

Членот ги следи

3