Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantaloni cvetni
Pantaloni cvetni Pantaloni cvetni Pantaloni cvetni

Pantaloni cvetni

250 МКД

Големина: 140

Бренд: misscixs

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: cvetni sivi

1
0

Cvetni pantaloncinja, bez mana. Vozrast 9-10god.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 10

NatasaGacevska

168
0

Членот го следат

195

Членот ги следи

62