Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сандали
Сандали

Сандали

600 МКД

Големина: 26

Бренд: doremi

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: нови

0
0

26 за слабо ноџе одговараат и на 27. Ги купивме за 990, носени се само до дома.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 10

D.E.sk

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0