Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Палто Палтенце за дама.💕
Палтенце за дама.💕
Палтенце за дама.💕 Палтенце за дама.💕

Палтенце за дама.💕

250 МКД

Големина: 140

Бренд: ****

Град: Скопје

Материјали: чипка памук

Ознаки: бело

3
0

За мали дами, барајте димензии. (едното бисерче фали) не ми дозволува да ја прикачам сликата

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 86

NatasaGacevska

170
0

Членот го следат

196

Членот ги следи

64