Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi pantaloni za 5.5ipol god
Novi pantaloni za 5.5ipol god Novi pantaloni za 5.5ipol god

Novi pantaloni za 5.5ipol god

300 МКД

Големина: 110

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: cotton

Ознаки: novi

1
0

Maslinesti pantaloni za 5.5ipol god. Samo isprani nikogas ne obleceni .Gore se sobiraat so lastik za prilagoduvanje na strukot. Preubavi

Додадено: 4.8.2019 Прегледи: 100

bijanka

282
0

Членот го следат

118

Членот ги следи

14