Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Боди Комплетче за новородено
Комплетче за новородено
Комплетче за новородено Комплетче за новородено Комплетче за новородено Комплетче за новородено Комплетче за новородено

Комплетче за новородено

300 МКД

Големина: 56

Бренд: бомбиноо

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ...

2
0

Комплетче за новородено, добиено е на подарок но нашето бебе е женско а комплетчето е за машко бебе 😁 Се надевам да се најде некој на кој ќе му заврши работа Има панталончиња, блуска на преклоп, капче, ракавички и лигавник

Додадено: 14.8.2019 Прегледи: 46

Драгана17

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2