Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
гума дубак за 11-15 кг
гума дубак за 11-15 кг гума дубак за 11-15 кг гума дубак за 11-15 кг гума дубак за 11-15 кг

гума дубак за 11-15 кг

200 МКД

Бренд: intex

Град: Скопје

Материјали: plastika guma

Ознаки: intex

0
0

Гума за пливање стил дубак, за бебиња што самостојно седат, за возраст од 1 до 2 години односно од 11 до 15 кг. Седиштето е со наслон за грбот, и процеп за нозете да влезат во него. Широк круг - дијаметар 73 цм во три концентрациски комори. Купено за нашето дете но никогаш не сакаше да влезе во него.

Додадено: 14.8.2019 Прегледи: 45

MajaMars

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0