Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Играчки За одење Гума дубак 6-12 м до 11кг
Гума дубак 6-12 м до 11кг
Гума дубак 6-12 м до 11кг Гума дубак 6-12 м до 11кг Гума дубак 6-12 м до 11кг Гума дубак 6-12 м до 11кг Гума дубак 6-12 м до 11кг

Гума дубак 6-12 м до 11кг

200 МКД

Бренд: intex

Град: Скопје

Материјали: guma plastika

Ознаки: intex

2
0

Седало за пливање односно гума дубак. Одговара за бебиња 6-12 месеци, односно за бебиња што седат, најмногу до 11 кг. Дијаметар 67 цм.

Додадено: 14.8.2019 Прегледи: 101

MajaMars

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0