Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kegi patiki
Kegi patiki Kegi patiki

Kegi patiki

500 МКД

Големина: 20

Бренд: kegi shoes

Град: Скопје

Материјали: текстил.гума

Ознаки: кеги.обувки.патики

0
0

Текстилни обувки за најмалите, погодни за игра дома и надвор, изработени од памучна ткаенина, кој впива влагата од стапалото. Ѓонот е мек, флексибилен, со елементи за заштита од лизгање, подкренати кај петицата за поголема заштита. Со лепенка околу глуждот за подобро прицврстување кон ногата и полесно облекување. Број 21. Цена 500 денари.

Додадено: 16.8.2019 Прегледи: 105

Mimi.01

5
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

12