Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detska zimska jakna
Detska zimska jakna Detska zimska jakna Detska zimska jakna

Detska zimska jakna

1000 МКД

Големина: 104

Бренд: lc waikiki

Град: Скопје

Материјали: zimska jakna

Ознаки: lc waikiki

1
0

Preubava fatirana zimska jakna so kapulkaca. Ne propusta veter. Nosena edna sezona. Ne e iznosena, smalena e.

Додадено: 5.10.2019 Прегледи: 163

Tatlana

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0