Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Детски пижами
Детски пижами Детски пижами Детски пижами Детски пижами Детски пижами

Детски пижами

300 МКД

Големина: 158

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: памук

0
0

Пижамките се од турско производство. Носени се само неколку пати. Величината погоре не е точно запишана затоа ви ги оставам овие мерки. Должина на горниот дел: 45cm Должина на ногавиците: 65 cm > еден пар пижами: 300 > двата пара заедно: 500

Додадено: 8.11.2019 Прегледи: 38

Doll_doll_3

6
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0