Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Waikiki Tunika Fustan 6-7
Waikiki Tunika Fustan 6-7 Waikiki Tunika Fustan 6-7

Waikiki Tunika Fustan 6-7

350 МКД

Големина: 122

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: fancy

0
0

Tunika -Fustan so zimski print , snegulki so cirkoni , moderna i topla Velichina 6-7 god, 116 -122 sm.

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 25

sararoland

78
1

Членот го следат

24

Членот ги следи

1