Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Детски сукњи по 50ден.
Детски сукњи по 50ден.
Детски сукњи по 50ден.

Детски сукњи по 50ден.

50 МКД

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

0
0

1.Детска циклама сукња 9-10год/ 110-146; 95% cotton, 35% polyester, 5% elastan; Должина 32cm, обем во струк 42cm (со ластик е) 2. Детска сива сукња од Jumbo. На етикетата пишува за 6 години, но според димензиите ми изгледа како за 3год. 95% памук, 5% елсатан; Должина 24cm, обем во струк 40cm 3. Детска темно зелена сукња 4-5год. Материјал: 55% cotton, 45% polyester; Должина 28cm, oбем во струкче 52cm 4. Детска циклама сукња 4год. од Jumbo. Должина 28cm, обем во струк 46cm (со ластик е) 5. Детска виолетова сукња со карнери 4-5год./ 104-110. Должина 33cm, обем во струк 54cm (со ластик е) 6. Детска карирана италијанска сукња 2год. Материјали: 50% cotton, 50% polyester. Должина 25cm, обем во струк 43cm 7. SprintWear детска циклама сукња 3год. 100% памук. Должина 24cm, обем во струк 44cm (има ластик) 8. Детска циклама сукња 11-12/ 146-152; 95% cotton, 35% polyester, 5% elastan; Должина 37cm, обем во струк 44cm (со ластик е) За повеќе слики и/или информации, пишете ми :)

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 6

OnlineStore2

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0