Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski fustan I bolero
Detski fustan I bolero Detski fustan I bolero Detski fustan I bolero

Detski fustan I bolero

500 МКД

Големина: 104

Бренд: miss rose

Град: Битола

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan novogodisno novogodisna

1
0

Свечено фустанче кремаста боја со сребрени срциња и бисерчиња,комплет со крзнено болеро.Број 104,но по мое за девојче од 2 и пол до 3 години.

Додадено: 26.11.2019 Прегледи: 132

ninaland

1
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

46