Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови со етикета
Нови со етикета Нови со етикета Нови со етикета Нови со етикета

Нови со етикета

1500 МКД

Големина: 176

Бренд: аdidas

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

3
0

Novi komplet original Adidas trenerki. Kupeni od sport m, no so promasen broj, a bez fiskalna nemozat da se zamenat😔. Si stoi etiketata i cenata na niv, slobidno mozat da posluzat i za podarok.

Додадено: 25.1.2020 Прегледи: 104

Ireena

27
1

Членот го следат

22

Членот ги следи

33