Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NOVI nike air max 20ka
NOVI nike air max 20ka NOVI nike air max 20ka NOVI nike air max 20ka NOVI nike air max 20ka NOVI nike air max 20ka

NOVI nike air max 20ka

800 МКД

Големина: 20

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: novi

0
0

Paticinjata se novi, ne se noseni, uste se so hartijata vnatre, skap model okolu 50evra, bez zameni, fiksna cena

Додадено: 14.3.2020 Прегледи: 33

bluemarine

373
0

Членот го следат

362

Членот ги следи

1