Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rez.Skechers 24ka
Rez.Skechers 24ka Rez.Skechers 24ka Rez.Skechers 24ka Rez.Skechers 24ka

Rez.Skechers 24ka

700 МКД

Големина: 24

Бренд: skechers

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: srebreni skapi

0
0

Preubavi lesni vlexh paticinja , skap model, vo prilog momentalna cena na modelot vo sport vision, fiksna cena, bez razmena

Додадено: 14.3.2020 Прегледи: 50

bluemarine

373
0

Членот го следат

362

Членот ги следи

1