Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна, 6-9 месеци
Јакна, 6-9 месеци Јакна, 6-9 месеци

Јакна, 6-9 месеци

500 МКД

Големина: 74

Бренд: george

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: hh

0
0

Прекрасна, трендовска јакна за пролет/есен, прекрасна комбинација на бои. Обложена со мек топол материјал. Величина 68-74/6-9 месеци.

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 16

betiiigna

6
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1