Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шорц, 5-6 години
Шорц, 5-6 години Шорц, 5-6 години Шорц, 5-6 години

Шорц, 5-6 години

250 МКД

Големина: 116

Бренд: c&a/the children's place/ кoton

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: хх

1
0

1. Koton - 5-6 години 2. The Children's Place - 6 години 3. C&A - 122/6 години Еден пар 250 денари, два пара 400 денари, три пара 600 денари

Додадено: 26.3.2020 Прегледи: 14

betiiigna

6
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1