Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Patiki
Patiki Patiki Patiki

Patiki

700 МКД

Големина: 31

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: adidas

Ознаки: novi

Додадено: 11.7.2020

Прегледи: 108

0

Adidas patiki vo bezprekorna sostojba, noseni kratok period.

Ireena

27
1

Членот го следат

18

Членот ги следи

28