Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki Skechers
Patiki Skechers Patiki Skechers Patiki Skechers Patiki Skechers

Patiki Skechers

400 МКД

Големина: 23

Бренд: skechers

Град: Куманово

Материјали: platno

Ознаки: memori

2
0

Patiki zemeni od Gabi, samo 2 pati noseni. Broj 23/24

Додадено: 7.9.2020 Прегледи: 94

RomaRoma

28
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

12