Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Чевли UGG за девојче бр.23.5
 UGG за девојче бр.23.5
 UGG за девојче бр.23.5  UGG за девојче бр.23.5  UGG за девојче бр.23.5  UGG за девојче бр.23.5  UGG за девојче бр.23.5

UGG за девојче бр.23.5

1000 МКД

Големина: 23

Бренд: ugg

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: ugg

1
0

Прекрасни,презачувани,како нови,носени една сезона.Полни се крзно,одговараат за суво и многу студено време.Ептен фраерски,а брендот веќе на сите ни е познат и ги знаеме цените.Мож3 да ги погледнете на нивниот сајт сеуште ги има.Големината е 23.5 за девојче со тенок рис.

Додадено: 20.9.2020 Прегледи: 124

MirjamDojo

28
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

1