Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Champion novi paticinja
Champion novi paticinja Champion novi paticinja Champion novi paticinja

Champion novi paticinja

450 МКД

Големина: 26

Бренд: champion

Град: Скопје

Материјали: patiki

Ознаки: patiki

Додадено: 20.10.2020

Прегледи: 130

2

Skoro kako novi, mnogu malku noseni Champion patiki zenski. Broj 26.

eliboskovska

3
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

3