Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

NIKE patiki 36,5
NIKE patiki 36,5 NIKE patiki 36,5 NIKE patiki 36,5

NIKE patiki 36,5

600 МКД

Бренд: nike

Град: Битола

Материјали: guma platno

Ознаки: nike

Состојба: многу добра

Додадено: 1.12.2020

Прегледи: 181

3

Preubavi Nike patiki 36,5 broj ili 23,5 cm. Boite se malku posvetli na slikite inaku se mnogu ubavi i tipski

SarahKey

8
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0