Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Катче за мајките Чевли Lupilu детски патики 25
Lupilu детски патики 25
Lupilu детски патики 25 Lupilu детски патики 25 Lupilu детски патики 25 Lupilu детски патики 25

Lupilu детски патики 25

450 МКД

Големина: 25

Бренд: lupilu

Град: Битола

Материјали: хх

Ознаки: 25

Додадено: 20.3.2021

Прегледи: 110

1

Перфектно зачувани патики на Лупилу. Многу кратко носени, без недостатоци. Светкаат при одење. За дополнителни информации и слики, контактирајте ме. Не ги разменувам, цена фиксна.

poshposh

88
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

84