Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Катче за мајките Чевли АДИДАС бр.23 како нови
АДИДАС бр.23 како нови
АДИДАС бр.23 како нови АДИДАС бр.23 како нови АДИДАС бр.23 како нови АДИДАС бр.23 како нови АДИДАС бр.23 како нови

АДИДАС бр.23 како нови

500 МКД

Големина: 23

Бренд: адидас

Град: Скопје

Материјали: кома,гума

Ознаки: адидас

Додадено: 1.4.2021

Прегледи: 43

0

Патиките се во совршена состојба,како нови,ги сликав лепенките да видите дека како и да не се користени.Леани ,удобни,кожени.Нема потреба да плаќате полна цена во спортска продавница кога тука како нови ги добивате за скромна цена

MirjamDojo

37
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

0