Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Катче за мајките Чевли Патики Nike број 27
Патики Nike број 27
Патики Nike број 27 Патики Nike број 27 Патики Nike број 27 Патики Nike број 27

Патики Nike број 27

1000 МКД

Бренд: nike

Град: Велес

Материјали: кожа

Ознаки: .........

Состојба: многу добра

Додадено: 14.4.2021

Прегледи: 75

1

Патиките се скоро како нови и се оригинал. Цена 1.000ден. За повеќе слики и информации слободно пишете ми во порака 😊

BiserkaR

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3