Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Топлинки
Топлинки Топлинки

Топлинки

200 МКД

Бренд: kegi shoes

Град: Скопје

Материјали: текстил гума

Ознаки: топлинки

Состојба: многу добра

Додадено: 16.4.2021

Прегледи: 71

1

100% памук,со Анатомска влошка Надворешен дел: -Текстил, и надворешен дел природни влакна. Внатрешен дел: -Текстилна постава. Ѓон: -гума TEER.

iiskra

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0