Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Jumper
Jumper Jumper

Jumper

2200 МКД

Бренд: xxx

Град: Гостивар

Материјали: poliester

Ознаки: nema

Состојба: многу добра

Додадено: 14.5.2021

Прегледи: 92

0

Dzamper za bebe.Koristen i uste e vo odlicna sostojba.Se prilagoduva vidinata.Muzicki i svetlecki.Sedisteto se rotira.

MagdeLex

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0