Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nam. 50 den. Pantoloni 18 meseca
Nam. 50 den. Pantoloni 18 meseca Nam. 50 den. Pantoloni 18 meseca

Nam. 50 den. Pantoloni 18 meseca

50 МКД

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pesok boja pantoloni detski

0
0

Pantoloni, proletno-esenski pantoloni, za decinja od 18 meseca. Malku se izbledeni na kolenata, no ne se od nosenje, tuku jas probuvav da iscistam fleka.

Додадено: 8.9.2013 Прегледи: 344

Astera

23
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

7