Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Течна пудра за невидливо покривање- Avon
Течна пудра за невидливо покривање- Avon
Течна пудра за невидливо покривање- Avon

Течна пудра за невидливо покривање- Avon

400 МКД

Град: Демир Хисар

Материјали: kozmetika

Ознаки: pudra za lice

4
1

Овозможете и на вашата кожа покриеност која не може да се забележи. Формула со INVISIBLEND технологија на Avon која е во процедура на патентирање содржи пигменти во различни форми кои се приспособуваат на тенот на кожата и дозволуват светлината да помине низ нив овозможувајќи невидлива покриеност, а вие изгледате беспрекорно од секој агол. Сега е 459 ден, а инаку е 700 ден Нијанса-NUDE http://www.avoncosmetics.com.mk/PRSuite/static/p/mk.html?make-up/face/p/1608-9

Додадено: 28.10.2014 Прегледи: 924

Aleksandra1901

58
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

31