Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Регенерирачки серум во капсули Corrective Serum
Регенерирачки серум во капсули Corrective Serum
Регенерирачки серум во капсули Corrective Serum

Регенерирачки серум во капсули Corrective Serum

1580 МКД

Град: Скопје

0
0

Високо ниво на комплекс, базиран на природни состојки кои навлегуваат длабоко во кожата, го стимулираат обновувањето на клетките и го зајакнуваат сврзното ткиво и екстрацелуларната матрица. Ја забрзува синтезата на колаген, како и обезбедува целосна грижа. Интензивно ја подмладува кожата, ги намалува брчките, ја зголемува еластичноста на кожата и активно ги неутрализира слободните радикали. Активни состојки: • Екстракт од кавијар на есетра • Свила протеини • Коензим Q10 • Масло од јојоба • Сквален • Витамини А и Е- Користете природни производи !

Додадено: 8.5.2015 Прегледи: 299

ivanagoran

1
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

0