Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Четка за нанесување пудра
Четка за нанесување пудра
Четка за нанесување пудра

Четка за нанесување пудра

149 МКД

Град: Велес

Материјали: разно

Ознаки: пудра четка

2
1

Имам 3 нови четки за нанесување пудра! Доколку некоја е заинтересирана, нека ме контактира. Должината на четката е - 14.6cm Должината на главата на четката е 3.2cm Должината на влакненцата е 1.5cm

Додадено: 9.5.2017 Прегледи: 219

Masterpiece

1
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

9