Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Lovely Nails
Lovely Nails

Lovely Nails

600 МКД

Бренд: gel

Град: Скопје

Материјали: gel

Ознаки: nokti

0
0

Гел на природни нокти - 600 ден. ( во цената е вклучена и декорација по Ваш избор ) Надградба на нокти - 800 ден. ( во цената е вклучена и декорација по Ваш избор ) За подетални информации пишете ми во порака :) https://www.facebook.com/profile.php?id=100016801814957

Додадено: 9.6.2017 Прегледи: 122

LovelyNails

3
1

Членот го следат

3

Членот ги следи

0