Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми Оргинал Парфем D&G TheOneDesire 30ml
Оргинал Парфем D&G TheOneDesire 30ml
Оргинал Парфем D&G TheOneDesire 30ml Оргинал Парфем D&G TheOneDesire 30ml Оргинал Парфем D&G TheOneDesire 30ml Оргинал Парфем D&G TheOneDesire 30ml

Оргинал Парфем D&G TheOneDesire 30ml

2000 МКД

Бренд: dolce & gabbana

Град: Кочани

Материјали: парфем d&g оргинал theonedesire

Ознаки: оргинал парфем d&g theonedesire

9
1

Оргинал парфем Dolce & Gabbana - The One Desire 30ml.......купен 4000мкд, отворен и шприцнато еднаш - за мој вкус некако тежок ......би стоел така, а може да имате 30 ml нов оргинал парфем по пола цена доколку е по баш вкус.....

Додадено: 12.7.2017 Прегледи: 536

KristinaD86

58
2

Членот го следат

19

Членот ги следи

54