Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
LED lampa 48w
LED lampa 48w

LED lampa 48w

2600 МКД

Бренд: led

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: 48w

2
0

Led lampa za nadgradba na nokti.Kupena e 4200 pred 4 meseci,a koristena e samo edna nedela. Moze i zamena za materijali za gelni nokti. Cena 2600 den. Sneže 070/33-57-44 Skopje

Додадено: 19.7.2017 Прегледи: 219

SnezeSkopje

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0