Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Lily angel
Lily angel Lily angel Lily angel

Lily angel

80 МКД

Бренд: gel

Град: Скопје

Материјали: gel

Ознаки: gel

1
0

Gelcinja vo boja 5ml Gusti i odlicno pokrivaat so 2 tenki sloja 1=100 Za pogolema kolicina ima prostor za dogovor

Додадено: 31.7.2017 Прегледи: 179

LovelyNails

3
1

Членот го следат

3

Членот ги следи

0