Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Тело Developpe Gel za Zgolemuvajne
Developpe Gel za Zgolemuvajne
Developpe Gel za Zgolemuvajne Developpe Gel za Zgolemuvajne Developpe Gel za Zgolemuvajne Developpe Gel za Zgolemuvajne Developpe Gel za Zgolemuvajne

Developpe Gel za Zgolemuvajne

600 МКД

Град: Прилеп

Материјали: natral

Ознаки: gnm

0
0

Супер гел за зголемувајне на пенис. Developpe Секс крем е дизајниран да ги стимулира крвните садови на пенисот, со што се овозможува зголемување на ширина и должина. Бидете Алфа мажјак кој нема да разочара во кревет. Зголеметеја Вашата самодоверба засекогаш! Помага и при потешка ерекција! Новата формула на DEVELOPE SEX GEL овозмужува трајно зголемување на половиот орган. Начин на користење: Два пати на ден, обично наутро и навечер со употреба 4-5ml, потоа со масажа за околу 10 минути, а потоа магичната формула на гелот нека се реапсорбира во порите. Дискретно пакување и испорака до сите градови! Екстра цена: 600ден 071/ 59 58 40

Додадено: 20.11.2017 Прегледи: 1244

LocalShop

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0