Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mirizlivo patuvanje
Mirizlivo patuvanje

Mirizlivo patuvanje

150 МКД

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: novo

0
0

Ја освежува внатрешноста на автомобилот, го неутрализира мирисот од цигари, ги отсранува непријатните мириси и пријатно го парфимира просторот.Odgovara na lugeto cuvstvitelni na industriskite mirisi.Ne ostava tragovi na kontrolnata tabla i na sedistata.Redovna kataloska cena 240 den.no vo ovoj katalog so namaluvanje od samo 150 den.

Додадено: 30.11.2017 Прегледи: 149

MODERNO

52
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

26