Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Молив за очи
Молив за очи
Молив за очи

Молив за очи

199 МКД

Бренд: oriflame

Град: Велес

Материјали: ,,,

Ознаки: ,,,

0
0

Colourbox Моливот за очи во црна боја има студена боја што е комфорна за носење и им дава на вашите очи неверојатна дефиниција. Сите очи се вперени во вас.

Додадено: 5.6.2018 Прегледи: 188

Loricika

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

3