Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса против опаѓање, обнова на фоликулите
против опаѓање, обнова на фоликулите
против опаѓање, обнова на фоликулите против опаѓање, обнова на фоликулите против опаѓање, обнова на фоликулите

против опаѓање, обнова на фоликулите

ПРОДАДЕНО

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

0
0

✅против опаѓање, обнова на фоликулите и забрзан раст ШАМПОН З А РАСТЕЊЕ НА КОСА со двоен ефект, унапредена технологија сега дава двојно повеќе сила со екстракт од лук и capixyl кои ја ревитализираат структурата на влакното, заздравувајќи ги оштетените делови и го потикнува растот на косата. Ги елиминира штетните материи од кожата на главата - антигливичен, антипаразитски и антибактериски. (Шампонот и маската не мирисаат на лук) Шампон, маска, масло и сапун од лук на органскиот бренд Фармаси ✅го спречува опаѓањето на косата ✅помага при споро растење ✅наменет е за мажи, жени и деца. *Шампон - 469ден/500мл *Маска - 569ден/500мл *Масло - 1099ден/30мл *Сапун - 169ден.100гр.

Додадено: 8.8.2018 Прегледи: 143

anastasovaana

98
0

Членот го следат

108

Членот ги следи

62