Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Тело ✅Гел од ДИВ КОСТЕН
✅Гел од ДИВ КОСТЕН
✅Гел од ДИВ КОСТЕН

✅Гел од ДИВ КОСТЕН

399 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

1
0

399 денара 500мл🌳🌰🌰🌰 ✅Гел од ДИВ КОСТЕН со четири есенцијални масла на Dr.C.Tuna кој ги зајакнува ѕидовите на венскиот систем, ја подобрува циркулацијата ги редуцира проширените вени и испукани капилари. ✅Гелот е и против ЗАМОР и БОЛКИ во мускулите, РЕУМА, БОЛКИ ВО ГЛАВАТА, ВРАТОТ, ГРБОТ, КИЧМАТА ДИВИОТ КОСТЕН содржи флавоноид escin кој ќе ви го реши непријатното чувство на болни мускули. ✅ЈОЈОБИНО МАСЛО ја враќа еластичноста на кожата и е чест додаток во козметичко-медицинските производи. ✅НАНЕ со својот освежителен ефект дополнително допринесува во опуштање на мускулите. ✅РУЗМАРИН релаксира додека ✅КАНТАРИОНОТ има анти-воспалителни и зараснувачки својства, ги релаксира мускулите и ги олеснува болките во ткивата, ја измазнува кожата и спречува и ја ублажува појавата на стрии.

Додадено: 9.8.2018 Прегледи: 167

anastasovaana

98
0

Членот го следат

108

Членот ги следи

62